Apple: розробники в ЄС більше не будуть обмежені рамками App Store
MOBILE Сервіси / Інструменти

Apple: розробники в ЄС більше не будуть обмежені рамками App Store

Apple робить більш гнучкою співпрацю з розробниками, які розповсюджують застосунки на території Європейського союзу. Користувачі зможуть завантажувати застосунки безпосередньо з вебсайту розробника.

Більше гнучкості

Розробники, які погодились з Доповненням до альтернативних умов для застосунків в ЄС, зможуть:

  • Створювати альтернативні магазини застосунків для користувачів продукції Apple. Власник магазину зможе розповсюджувати за його допомогою тільки свої застосунки.
  • Додавати посилання на зовнішні вебсайти для здійснення покупки. Таким чином, розробники зможуть самостійно приймати рішення щодо оформлення рекламних акцій, знижок та інших пропозицій. Раніше це все повинно було створювати лише за шаблоном від Apple.

Розповсюдження застосунків поза межами App Store

Компанія також анонсувала нову функцію «Web Distribution«, яка стане доступною навесні.  За допомогою цієї функції розробники зможуть розповсюджувати свої застосунки для iOS безпосередньо через свої вебсайти. Apple надасть доступ до API, щоб зробити цей процес максимально зручним і ефективним. Розробники зможуть легко інтегрувати застосунки з системними функціями, а також забезпечити резервне копіювання і відновлення застосунків користувачів. Додаткову інформацію з цього питання можна знайти у розділі «Підготовка до розповсюдження в ЄС»

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі