Apple: тільки 40 з 65 000 розробників iOS виявили інтерес до зовнішніх платіжних систем.
MOBILE

Apple: тільки 40 з 65 000 розробників iOS виявили інтерес до зовнішніх платіжних систем.

Жоден з провідних розробників iOS-застосунків ще не скористався можливістю впровадження альтернативних способів оплати на пристроях Apple.

За інформацією Bloomberg, тільки близько 40 розробників з 65 000 потенційно зацікавлені у використанні платежів поза межами App Store.

З січня, згідно з новими вимогами законодавства ЄС, Apple дозволила розробникам пропонувати своїм користувачам сторонні платіжні системи для iOS-застосунків. Однак компанія додала безліч нових правил і встановила комісію у розмірі 27%, що разом із комісією за обробку платежів перевищує стандартні 30%, які зазвичай стягуються в App Store. Це робить нові умови зовсім непривабливими для розробників.

Такі зміни в системі оплати були спрямовані на виконання судового рішення 2021 року. У березні Epic Games, відомий суперник Apple у суді, назвав ці нововведення «обманом» і знову звернувся до суду.

Івонн Гонсалес Роджерс, яка була суддею під час останнього судового слухання, звернулась до Apple: «Складається враження, що ваша мета — зберегти колишню бізнес-модель і колишні доходи».

Варто зазначити, що Apple отримує понад $200 мільярдів на рік від продажу застосунків через App Store.

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
1 Комментарий
Старі
Нові Популярні
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі
SEO God
Адміністратор
SEO God
20 днів назад

Да уж Еплп дивує цією політікою