Фоторедактор Remini з функціями на базі AI випередив Threads за популярністю
Новини Сервіси / Інструменти Статьи

Фоторедактор Remini з функціями на базі AI випередив Threads за популярністю

Програма для обробки фото Remini, яка працює на базі штучного інтелекту, стала вірусною в TikTok. Наразі вона лідирує за кількістю завантажень в App Store та обігнала навіть новинку від Meta.

Фоторедактор з’явився ще у 2019 році, але здобув популярності лише торік. Цьому сприяла поява нової функції генеративного штучного інтелекту, завдяки якій звичайні селфі можна перетворювати на професійні знімки.

Користувачка @Gracesplace у TikTok опублікувала декілька фото, які виглядають ніби зроблені професійним фотографом. Насправді ж це звичайні селфі, які було оброблено в Remini. Цей допис вже має понад 42,9 млн переглядів, а програма отримала власний рекорд в App Store.

За даними аналітичної компанії Apptopia, 11 липня застосунок Remini зайняв перше місце за кількістю завантажень в App Store, випередив Threads через кілька днів після його запуску. За останній місяць кількість завантажень фоторедактора перевищила позначку у 22 млн разів. Щоденно у програмі фіксується близько 20 млн активних користувачів.

Дані іншої аналітичної компанії, data.ai, свідчать про те, що Remini обігнав Threads ще 10 липня. За період з 10 по 20 липня у США застосунок завантажили 2 131 000 користувачів iOS і Android. З 9 по 15 червня споживчі витрати програми склали $3 730 000, що на 1055% більше ніж за тиждень.

Для створення професійних фото нейромережі потрібно 8-12 знімків людини, зроблених з різних ракурсів. Зокрема необхідно селфі з різним виразом обличчя. Результати «‎модельне фото», «‎стиль», «‎подорожі» тощо можна отримати вже за кілька хвилин. Свайпаючи зі сторони в сторону, можна обрати кращі результати.

Схожа функція була представлена у програмі Lensa AI. Вона теж стала вірусною у TikTok. Проте існування цієї програми викликало обурення з боку митців. За їх думкою, фоторедактор використовував їх творіння як навчальні дані. Окрім того, користувачі виявили, що за допомогою цієї програми можна створювати зображення NSFW.

Базовим набором функцій Remini можна користуватись безплатно. Для отримання доступу до всього функціоналу застосунку потрібно оформити передплату. Це коштуватиме $9,99 на тиждень або $ 79,99 на рік.

Не всі користувачі задоволені роботою програми. Деякі люди виявили, що фоторедактор робить їх дещо стрункішими або збільшує розмір грудей та це прийшлось їм не до вподоби.

Розробники Remini не вважають генеративний штучний інтелект єдиною перевагою програми. За допомогою фоторедактора користувачі також можуть відновлювати старі фото, додавати деталі та покращувати якість кольорів. В App Store Remini також рекламує можливість використовувати офіційний фільтр Барбі для селфі. 

Джерело: TechCrunch

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі