Google Bard став Gemini
GOOGLE Новини Сервіси / Інструменти

Google Bard став Gemini

Google завжди позиціював Bard як інструмент для спілкування, що базується на штучному інтелекті. Суть його роботи полягає у використанні потужних моделей штучного інтелекту, які розробляє компанія. Наразі це Gemini – високофункціональна система, яка легко інтегрується з різноманітними інструментами та API, що забезпечує безмежні можливості майбутніх інновацій. З метою відображення цих властивостей Bard було перейменовано в Gemini.

Компанія стверджує, що всі знайомі користувачеві можливості спільної роботи «залишаються в Gemini та стають ще кращими».

Сервіс змінив не тільки свою назву, а й інтерфейс, який є зараз ще більш зрозумілим і зручним. Користуватись Gemini можна тепер також і за допомогою мобільного пристрою. Застосунок Gemini доступний для власників смартфонів на базі Android в Google Play. Користувачі пристроїв з iOS мають можливість протестувати Gemini у застосунку Google

Доступ до найпотужнішої моделі штучного інтелекту Ultra 1.0, швидкість та якість обробки інформації якої випереджає усі попередні моделі, можна буде отримати на умовах оформлення передплати Gemini Advanced.

Модель Ultra 1.0 дозволяє Gemini Advanced краще виконувати складні завдання: генерувати вихідний код, дотримуватись детальних інструкцій та надавати допомогу у творчості. Планується, що найближчим часом Gemini Advanced зможе проводити детальний аналіз файлів, документів й даних та ще більш покращить навички написання коду.

Gemini 1.0 існує у трьох версіях — Gemini Ultra, Gemini Pro та Gemini Nano. Завдяки цьому сервіс можна використовувати на будь-якому пристрої – від центрів обробки даних до смартфонів. Gemini Nano вже інтегрована в смартфон Pixel 8 Pro, а Gemini Pro працює в основній версії розмовного сервісу Gemini, допомагаючи користувачам зі 170 країн вирішувати свої завдання.

Користувачам Gemini Advanced відтепер будуть доступні усі можливості Gemini Ultra, яка є найбільш просунутою версією Gemini та призначена як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів.

Джерело: Блог Google

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі