Google: результати боротьби зі спамом та шахрайством у 2023 році
GOOGLE SEO

Google: результати боротьби зі спамом та шахрайством у 2023 році

Google розповів про результати роботи у боротьбі зі спамом та шахрайством на Google Maps та у локальному пошуку.

У 2023 році було заблоковано або видалено понад 17 мільйонів відгуків та оглядів, які не відповідали правилам Google. Цей показник на 45% перевищує результати 2022 року. Також були видалені або заблоковані 12 мільйонів фальшивих бізнес-профілів. Досягти таких результатів вдалося завдяки використанню нових технологій та алгоритмів машинного навчання.

Компанією було виявлено 14 млн відео, які поширювались з метою здійснення шахрайства. Це на 7 млн більше, ніж рік тому. Google запобіг 2 мільйонам спроб шахраїв заволодіти чужими бізнес-профілями, що на 1 мільйон більше, ніж у 2022 році. До більш ніж 123 тис. підприємств було вжито додаткових засобів захисту після виявлення підозрілої активності у профілях або спроб злому. Здійснити ці дії допомогли покращені алгоритми модерації відео та механізм виявлення фальшивих телефонних номерів.

Ден Прітчетт, головний розробник Google Maps, повідомив, що минулого року Google впровадив новий алгоритм машинного навчання, який ще швидше виявляє підозрілі відгуки та огляди. Задля цього алгоритм щодня аналізує довгострокові сигнали. Привернути його увагу може, наприклад, один і той же відгук опублікований автором на сторінках різних підприємств або різкі зміни у рейтингу бізнесу. Алгоритм може розпізнати як окремі фейкові відгуки, так і більш масштабні шахрайські схеми.

Представник Google підкреслив: «Надійна інформація відіграє ключову роль у дослідженні світу користувачами, і ми розуміємо, що фейковий контент підриває їх довіру. Ми продовжуємо боротьбу з фальшивими відгуками, співпрацюючи з регулювальними органами для розв’язання цієї проблеми».

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі