index me! SEO marathon by Zeeks
Заходи Новини Статьи

index me! SEO marathon by Zeeks

index me! SEO marathon – серія профільних івентів від компанії Zeeks. Головною метою марафону є зустріч спеціалістів для обміну експертизою та нетворкінгу.

У 2023 році компанія Zeeks проведе три заходи, під час яких спеціалісти компанії будуть ділитися нішевими знаннями у різних темах. Фахівці презентують успішні кейси просування сайтів і дадуть рекомендації стосовно менеджменту проєктів та команд.

Головний фокус марафону – офлайн-зустрічі, які будуть проходити в Івано-Франківському офісі компанії за адресою вул. Мазепи, 35. Учасникам, які не мають змоги долучитися до події у такому форматі, пропонуються онлайн-трансляції доповідей спікерів на YouTube-каналі.

Теми та спікери марафону:

31 серпня, 18:30 – “Які seo-процеси та якими тулзами можна автоматизувати”, спікерка: Дар’я Бондаренко, SEO Team Lead. Доповідь орієнтована на SEO-спеціалістів будь-якого рівня.

28 вересня, 18:30 – “Конверсія та аналіз трафіку з YouTube”, спікер: Павло Оксютенко, SEO-спеціаліст. Ця тема розрахована не тільки на SEO-спеціалістів, а й на маркетологів.  

26 жовтня, 18:30 – “Ефективна оптимізація сайту: від EEAT алгоритму до конверсії через аналітику юзера”, спікер: Павло Вовкотруб, Project Manager. Цей спікер у минулому був SEO-спеціалістом. Досвід, яким він буде ділитися у своєї доповіді, може стати у пригоді проджект та продакт менеджерам, розробникам і SEO-фахівцям.

Взяти участь у будь-якій події можливо лише за умов попередньої реєстрації. Пройти реєстрацію можна за цим посиланням: https://bit.ly/477087D.

На учасників SEO-марафону чекає якісний контент, піца та спілкування у класній компанії! До зустрічі!

Джерело: Zeeks

Слідкуйте за нами Telegram

3 2 votes
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі