Netpeak Spider macOS
Сервіси / Інструменти Статьи

Netpeak Spider для macOS: Усі необхідні дані про ваш сайт в одному застосунку

Netpeak Software — розробник SEO-застосунків, повідомив про вихід Netpeak Spider для macOS. Це дає змогу більшій кількості спеціалістів з діджитал-маркетингу та власників сайтів швидко сканувати необхідні сторінки та оперативно реагувати на наявні проблеми. 

Дотепер продукти компанії, Netpeak Checker і Netpeak Spider, були доступні для користувачів Windows. Ці рішення допомагають виявити критичні проблеми з оптимізацією сайтів та аналізують безліч параметрів, важливих для ефективного просування сторінок в пошукових системах. З продуктами Netpak фахівці швидко визначають рейтинг будь-якої сторінки у пошуковій видачі, інтегрують додаткові сервіси для більшої деталізації звітів, перевірити кількість зворотних посилань тощо. 

Важливість SEO-оптимізації сьогодні важко переоцінити. Більшість бізнесів по всьому світу веде справи онлайн, через вебсайти та профілі у соцмережах. А отже, позиції у пошуковій видачі та якість наявного контенту варто постійно моніторити та покращувати. Це дасть змогу більшій кількості потенційних користувачів дізнатися про ваш бізнес, а вам — створити позитивний імідж своєму бренду та забезпечити лояльність клієнтів.

Чим корисний Netpeak Spider

Netpeak Spider — універсальний інструмент для поглибленого аналізу будь-якого сайту. Завдяки своїй багатофункціональності та високій швидкості опрацювання великого обсягу даних цей застосунок допомагає SEO- та маркетинг-спеціалістам належно оптимізовувати сайти та створювати позитивний імідж своїм брендам онлайн. 

Крім того, SEO-інструмент від Netpeak має низку переваг. Зокрема, зручний та інтуїтивний інтерфейс, можливість інтеграції з іншими сервісами, персоналізовані звіти, велика кількість вбудованих інструментів тощо.

Окрім того, Netpeak Spider має безліч корисних налаштувань, щоб дозволити ви сфокусуватися на ключових даних. Серед головних функцій застосунку можна виділити наступні:

 • Калькулятор PageRank — цей вбудований інструмент допомагає швидко перевірити внутрішню перелінковку на будь-якій сторінці вашого сайту й визначити, де саме зосереджено основний масив посилань.
 • Мультидоменне сканування — ця функція дозволяє одночасно сканувати велику кількість URL-адрес і швидко отримувати вичерпні дані по всім запитам; мультидоменне сканування стане в нагоді при роботі над проєктами з регіональними сайтами на різних доменах.
 • Комплексний аналіз сторінок сайту — Netpeak Spider проводить поглиблений аналіз сайту та конкретних сторінок, завдяки чому ви зможете отримати максимально деталізований звіт про стан контенту, посилань та інших метрик на поточний час. Крім того, перевіряйте сторінки на наявність помилок, «битих» посилань, відповідність заголовків та Alt-тегів необхідним вимогам, а також аналізуйте позицію вашого сайту в пошуковій видачі й досліджуйте сторінки конкурентів для покращення вашої SEO-стратегії.
 • Аналіз та виявлення 100+ типів помилок — завдяки поглибленому аудиту сайту Netpeak Spider вміє виявляти критичні помилки та попередження, що стосуються контенту на сторінці, посилань, дублікатів тощо. Більше того, застосунок пропонуватиме шляхи вирішення цих проблем і навіть пріоритезуватиме їх за ступенем небезпеки.
 • Інтерактивна інформаційна панель — переглядайте результати перевірки у зручному для вас форматі безпосередньо в додатку за допомогою сегментів і фільтрів. А також – редагуйте параметри та замінюйте фільтри в режимі реального часу для швидкої адаптації звітів під нагальні потреби.
 • Зручні детальні звіти — завантажуйте звіти у PDF-форматі для подальшої роботи з результатами перевірки сайтів. Netpeak Spider також пропонує White Label-можливості, щоб брендувати ваші звіти. Це стане в пригоді для просування чи апсейлу ваших SEO-послуг.

Netpeak Spider для macOS: короткий огляд

Наразі Netpeak Spider доступний лише у бета-версії для користувачів macOS. Проте, цього буде достатньо для поглибленого дослідження вашого сайту та аналізу конкурентів. 

Netpeak Spider для macOS працює так само швидко й ефективно, як і версія для Windows. Оскільки застосунок досі перебуває у бета-тестуванні, поки не всі функції є доступними, але це не впливатиме на якість та точність результатів сканування сайтів.  

SEO-інструмент від Netpeak Software оснащений потужними інструментами, вбудованими віджетами та можливістю інтегрувати дані з інших аналітичних сервісів, таких як Google Analytics та Search Console. До того ж, з допомогою Netpeak Spider ви можете відслідковувати, чи всі Alt-теги, посилання, заголовки та зображення належним чином оптимізовані, а контент завантажений без дублікатів чи порожніх ланок.

Netpeak Spider стане в нагоді спеціалістам з маркетингу та SEO, власникам бізнесів та вебмайстрам. Застосунок містить важливі дані про вихідний код та HTTP-заголовки, допомагає генерувати й валідувати Sitemap для вашого сайту, забезпечує оптимальне споживання RAM і рендеринг JavaScript (буде доступний із початком відкритого тестування).

Застосунок доступний як за передплатою, так і безкоштовно. Усе, що вам необхідно зробити — створити обліковий запис та завантажити Netpeak Spider на свій Mac. Для пробної версії не потрібно надавати деталі платіжної карти чи будь-яку іншу приватну інформацію. 

Перш ніж розпочати роботу з застосунком, ознайомтеся з технічними вимогами, яким має відповідати ваш Mac, аби забезпечити безперебійну та швидку роботу Netpeak Spider. Зауважте, що з початком відкритого тестування застосунку мінімальні вимоги можуть бути змінені.

Мінімальні вимоги

 • Модель: MacBook Pro 2019 або новіша
 • Операційна система: macOS 11 або новіша
 • Обсяг оперативної памʼяті: 4 ГБ
 • Процесор: Intel x64 або ARM x64
 • Вільний простір на жорсткому диску: 4 ГБ

Рекомендовані вимоги

 • Модель: MacBook Pro 2021 або новіша
 • Операційна система: macOS 13 або новіша
 • Обсяг оперативної памʼяті: 16 ГБ
 • Процесор: ARM x64
 • Вільний простір на жорсткому диску: 20 ГБ

Висновки

Оптимізація сторінок та надання якісного контенту наразі є одними з головних задач компаній, що прагнуть ефективно просувати свої продукти та бренд онлайн. Щоб покращувати залученість користувачів та зміцнювати позиції в пошуковій видачі, необхідно регулярно перевіряти стан контенту та вчасно реагувати на критичні помилки. 

Впоратись із цими завданнями вам допоможе Netpeak Spider. Завдяки швидкому опрацюванню даних та комплексному аналізу сторінок ви отримаєте точні, актуальні дані по будь-якій сторінці вашого чи конкурентного сайту. Так ви матимете інформацію, щоб покращити свою SEO-стратегію та досягнути бажаних показників залученості та пошукової видачі.

З виходом Netpeak Spider для macOS ще більше користувачів зможуть користуватися його численними перевагами. Веб-аналіз та оптимізація сайту стануть ще простішими та більш комплексними. 

Це — довгоочікуваний реліз для користувачів Apple, до якого команда Netpeak готувалась дуже давно. Проте це не єдині хороші новини: другий SEO-інструмент компанії, Netpeak Checker також готується до релізу на macOS. Це означає, що згодом усі користувачі Apple зможуть сповна користуватися усіма перевагами та функціями обох застосунків. Очікуйте на наступні оновлення від Netpeak Software вже найближчим часом.

Спробуйте Netpeak Spider для macOS вже сьогодні

Netpeak Spider стане надійним помічником для покращення якості контенту та оптимізації вашого сайту. Придбайте версію для macOS за передплатою та отримайте знижку 20% — для цього скористайтесь промокодом seoukraine під час оформлення покупки на офіційному сайті Netpeak Software.

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі