SEO Сервіси / Інструменти Статьи

Особливості застосування прихованої реклами за допомогою крауд посилань

Більшість користувачів стикалися під час пошуку інформації в інтернеті з посиланнями на інші ресурси. Досить часто це були рекламні адреси різноманітних сайтів товарів, послуг, ігор, тощо. Такі адреси називаються крауд посиланнями https://linksboosters.com/ua/. Переходячи за ними можна було отримати детальну інформацію про певний продукт. Вони переслідують дуже важливу ціль – збільшення трафіку сайту, на котрому пропонується скористатися певною послугою, чи купити деякий товар. Розміщення таких посилань має свої властивості.

Міста розміщення крауд посиланнь

Основна умова розміщення прихованої реклами полягає у великій відвідуваності сайту, на котрому є майданчик для обговорення, форум. Разом з цим тематика майданчику повинна відповідати тематиці продукту чи послуги. Відшукавши потрібний форум, необхідно розмістити своє крауд посилання. Профіль розміщувача при цьому повинен бути реальним. Посилання частіше за все розміщуються на наступних ресурсах:

 • Соціальні мережі. В різноманітних групах можна знайти майже все: будь-які теми, відео на всі смаки, тощо.
 • Сайти відгуків. На цих сайтах, як у книзі відгуків, зосереджується інформація про товари, послуги, сайти, людей, тощо.
 • Форуми. Ці майданчики вміщують досить широку аудиторію і мають тематику, яка може прямо або опосередковано стосуватися вашого продукту.
 • Сайти питань. Питань, які люди пропонують для обговорення багато, треба лише знайти своє.

Крауд маркетинг потребує дуже тонкого почуття настроїв аудиторії, особливостей інтернет ресурса, правил модерації. Не можна одразу після реєстрації розміщувати крауд посилання і пропонувати перейти по ньому. Для того, щоб просувати тут свою приховану рекламу, треба заслужити довіру користувачів. Ваші коментарі і втручання в обговорювання теми повинно бути органічними.

Реальна допомога від крауд маркетингу

Тонка технологія крауд маркетингу зародилася на базі звичайних оголошень у печатній продукції, коли посеред актуальної інформації була надрукована реклама товару чи послуги. Потім цей метод реклами був застосований в інтернеті і без нього, навряд чи зможе ефективно існувати. Професіонали з просування сайтів відмічають декілька позитивних особливостей крауд посилань:

 • один з найбезпечніших і дешевших методів реклами;
 • збільшення трафіку сайту, його популяризація;
 • підвищення довіри к сайту, товару, чи послузі;
 • закладення основ для просування всього товарного асортименту компанії.

Поради до застосування

Щоб крауд посилання ефективно спрацювало, треба дотримуватись певних правил:

 • Треба добре знати особливості продукту і мати можливість детально про нього розповісти. Ваша обізнаність справою, професіоналізм одразу стануть зрозумілі для всіх.
 • Довіра користувачів до власника профілю на форумі є основою довіри до вашого продукту. Ваша активність повинна зростати поступово і не бути надмірною. Ви не на базарі, і не біля дверей свого магазину.
 • Користь від коментарів повинна бути на першому місці. Ваші пояснення повинні вирішувати конкретні проблеми.

Щоб ваша стратегія крауд маркетингу спрацювала, вона повинна переслідувати не тільки матеріальну вигоду, а і реальну допомогу людині, потенційному клієнту або покупцю.

Слідкуйте за нами Telegram

5 2 votes
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
1 Комментарий
Старі
Нові Популярні
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі
Mikl
Mikl
3 місяців назад

Спасибо за интересный и познавательный абзац. Я узнал много нового о групповых ссылках и о том, как они работают. Мне понравилось, что вы использовали примеры из разных сайтов и объяснили, какие цели они преследуют. Вы хорошо изложили свою мысль и подкрепили ее фактами. Это очень полезная информация для тех, кто хочет узнать больше об интернет-маркетинге и онлайн-покупках. Я считаю, что вы хорошо разбираетесь в этой теме и можете поделиться своими знаниями с другими. Я жду ваших следующих публикаций.