https://news.bloomberglaw.com/us-law-week/apple-can-keep-app-store-rules-for-now-as-top-court-spurns-epic
Новини Статьи

Перемога Apple над Epic Games у Верховному суді

Декілька місяців тому апеляційний суд США виніс рішення на користь Apple. Суд постановив, що компанія винна тільки у порушенні Каліфорнійського закону про недобросовісну конкуренцію. За рішенням суду, Apple повинна дозволити розробникам додавати посилання на сторонні системи оплати. Проте трохи пізніше це рішення було відтерміновано Верховним судом.

Правила Apple щодо оплати в застосунках iOS давно вже є темою суперечок компанії з розробниками. За усі транзакції в програмах Apple отримує комісію у розмірі 30%. Компанія Epic запропонувала мобільним гравцям знижку на ігрову валюту V-Bucks, якщо вони будуть робити покупки в обхід платіжних систем Apple. Після цього Fortnite було видалено з App Store, що стало з боку Epic Games приводом для  подання позову до суду на компанію Apple. Суди між компаніями ще й досі тривають.

Тим часом у Південній Кореї та Нідерландах Apple і Google вже змусили відкрити власні платформи для сторонніх платіжних систем. З появою нових законодавчих актів Євросоюзу щодо обмежень великих технологічних компаній, існує ймовірність того, що незабаром власникам гаджетів Apple в ЄС можна буде використовувати сторонні магазини для покупок. 

Джерело: ITC

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі