MOBILE Новини Статьи

Співробітників китайського App Store було звинувачено у корупції

В китайському філіалі App Store було звільнено щонайменше 5 співробітників. Компанія Apple викрила їх у несанкціонованих контактах із розробниками ігор чи з консультантами, які працювали від їхнього імені. Про це пише The Information.

Це порушення було виявлено внутрішнім аудитом ще у 2022 році. До середини цього року тривало розслідування. Ця інформація зазначена в одному з джерел.

В результаті розслідування було встановлено, що у «схемах» брали участь пів дюжини співробітників китайського App Store. Річний прибуток компанії Apple від цього застосунку досягає мільярдів доларів.

За словами 9to5Mac, ці люди працювали у різних командах App Store. Всі персони мали контакт з розробниками. Їх робота полягала у тому, щоб надавати інформацію розробникам щодо можливостей збільшення доходу від застосунків, розміщених в App Store. В обов’язок цих співробітників також входило прийняття рішень щодо публікації застосунків у магазині та вибору застосунків, які буде розміщено на головних сторінках App Store. Таке розміщення може мати значний вплив на успіх програми.

В ході розслідування було встановлено, що співробітники приймали запрошення від клієнтів на безоплатні обіди та походи в нічні клуби. В обмін на це клієнти отримували редакторське просування в App Store.

Компанія Apple дотримується дуже суворих правил щодо такого типу комунікації з клієнтами. Співробітникам, які працюють над оглядами та редагуванням App Store, забороняється зустрічатися з розробниками без дозволу керівництва. Працівники, до чиїх обов’язків входить комунікація з розробниками, в жодному разі не можуть приймати від них дорогі подарунки або їжу.

Наразі в історії Apple є не тільки випадки звільнення через порушення ділової етики. Наприклад, минулого року компанія звільнила працівника, який звинувачувався у здійсненні сексуального насильства над співробітницею компанії Mihoyo.Тюремний термін ця людина не отримала. Тому, швидше за все, це було не насильство, а контакт за взаємною згодою. Однак правилами компанії все одно забороняється мати такі зв’язки.

На цей час Apple ніяк не коментує конкретні звинувачення. Однак компанія очікує на те, що її працівники в усьому світі будуть дотримуватись дуже суворих правил етики та ділової поведінки. Зі слів представників компанії, вони ретельно розслідують повідомлення про неналежну поведінку і в разі необхідності без вагань вживають негайних заходів аж до звільнення.

Джерело: ITC

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі