Створена штучним інтелектом стаття The Verge вже місяць займає першу позицію у результатах пошуку Google 
GOOGLE SEO

Створена штучним інтелектом стаття The Verge вже місяць займає першу позицію у результатах пошуку Google 

Видання The Verge на початку квітня опублікувало матеріал під назвою «Найкращий принтер 2024…», який досі залишається на першій позиції в результатах пошуку Google за запитом «best printer». Ця стаття, створена за допомогою мовної моделі Google Gemini та оптимізована для SEO, є прикладом експерименту, що демонструє здатність технологій обійти людські зусилля в створенні якісного контенту.

Обкладинка статті має низьку роздільну здатність. Це суперечить всім відомим принципам привабливості візуального контенту. Попри цей факт, Google високо проранжував статтю у пошукових результатах.

У тексті стверджується, що «найкращим принтером є будь-який випадковий лазерний принтер Brother, який є у продажу». Це твердження викликає сумніви, оскільки цей бренд не є дуже відомим.

Google часто підкреслює, що контент має створюватися для людей, а не для пошукових систем. Проте подібні матеріали показують, що за допомогою генерації та оптимізації можна ефективно обійти тривалу роботу та дослідження, які люди вкладають у створення цікавого та корисного контенту.

Заголовок статті «Best printer 2024, best printer for home use, office use, printing labels, printer for school, homework printer you are a printer we are all printers» на перший погляд виглядає як агресивно оптимізований набір слів. Крім того, фраза «ви теж принтер, і всі ми принтери» є доволі дивною.

Це не перший експеримент The Verge: схожий матеріал був опублікований й минулого року і також мав успіх. Тоді частину тексту написала інша мовна модель штучного інтелекту — ChatGPT.

Джерело: Search Engine Land

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
1 Комментарий
Старі
Нові Популярні
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі
Roman Skiba
Roman Skiba
22 днів назад

Штучний інтелект останнім часом просто рулить у всіх сферах, саме для просування сайтів ШІ дуже активно використовується. Власникам медичних сайтів порадив би почитати цю статтю про штучний інтелект в медицині https://edgelab.com.ua/blog/shtuchnyj-intelekt-i-kontent-dlya-sajtiv-medychnoyi-tematyky/ щоб зрозуміти, як не нашкодити своєму сайту.