GOOGLE SEO Новини

У Google немає довіри до посилань зі спам-сайтів

Дуй Нгуєн офіційно повідомив про те, що Google не довіряє вихідним посиланням зі спам-сайтів. Така заява пролунала під час останньої сесії відповідей та запитань для вебмайстрів «SEO office-hours».

Фахівцеві поставили наступне запитання: «Якщо домен карається, чи впливає це на посилання, які з нього виходять?». Дуй Нгуєн відповів, що Google не довіряє посиланням, що походять з сайтів, які було знижено антиспам-алгоритмом. Це також стосується сторінок, що потрапили під ручні санкції. 

Ця інформація не є новиною для SEO-фахівців, однак до цього Google не підтверджував це офіційно.

Відповідь та запитання представлені на відео з 35 секунди.

Згідно зі звітом по боротьбі зі спамом, у 2022 році пошуковою системою було виявлено у 5 разів більше спаму, ніж у попередньому році. Це значення стало також у 200 разів більше у порівнянні з показниками, які були отримані на момент першого запуску нової технології по боротьбі зі спамом на базі технології штучного інтелекту – SpamBrain.

Виявлення посилального спаму і зламаних сайтів стало набагато ефективнішим – більш ніж у 50 разів перевищило показник 2021 року та у 10 разів показник, який був актуальним на момент впровадження нової технології. Це стало можливим завдяки навчанню SpamBrain пошуку сайтів, що створюють спам-посилання, та сайтів, які було розроблено для передачі таких посилань на інші сайти.

Джерело: Search Engine Roundtable

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі