В App Store з'явилась нова соцмережа Bluesky від Джека Дорсі
MOBILE SMM Новини Статьи

В App Store з’явилась нова соцмережа Bluesky від Джека Дорсі

В App Store з’явився застосунок Bluesky від Джека Дорсі — співзасновника і колишнього генерального директора Twitter.

Інтерфейс застосунку дуже нагадує Twitter. Програма описується, як «соціальна мережа», яка об’єднує окремі мережі в єдиному центрі.

Застосунок працює на основі протоколу соцмережі з відкритим кодом, який називається Authenticated Transfer Protocol або «AT Protocol». Головні ідеї цього протоколу – мобільність акаунту, алгоритмічність, продуктивність та взаємодія. Така структура дозволяє користувачам легко переносити дані свого облікового запису до іншого постачальника Bluesky і забезпечує контроль над контентом, який бачить кожний користувач.

Ще у жовті існувала лише приватна бета-версія Bluesky для розробників. Зараз застосунок став доступний в App Store, однак користуватися ним можна тільки за запрошенням. На сайті проєкту можна приєднатися до списку охочих отримати доступ до застосунку.

Поки що немає інформації стосовно того, коли Bluesky стане загальнодоступним.

Спочатку цей проєкт був частиною Twitter, але згодом перетворився на окрему компанію. Це трапилось після того, як власником Twitter став Ілон Маск. Сам Дорсі увійшов до складу ради директорів Bluesky.

На скриншотах, опублікованих в App Store та у статті TechCrunch можна побачити, що Bluesky має окремі вкладки для домашньої сторінки, пошуку, сповіщень та ретвіту.

Джерело: The Verge

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі