В Apple надали роз'яснення щодо видалення російського застосунку VK з AppStore
ASO MOBILE Новини Статьи

Всі VK застосунки видалені із App Store

Корпорація Apple видалила з AppStore застосунки з портфеля активів VK. Причина цього полягає у тому, що співвласники розробників, які поширюють ці застосунки, знаходяться під британськими санкціями.

Про це пише The Verge, посилаючись на заяву спікеру Apple Адама Дему.  

Відповідаючи на запитання The Verge, Адам Дему підтвердив, що програми VK було видалено, а облікові записи розробників – закрито.

У своїй заяві спікер дав наступне пояснення: «Ці застосунки поширюються розробниками, більша частина яких належить або контролюється однією або декількома сторонами, на які накладені санкції уряду Великобританії».   

«Задля того, щоб дотримуватись цих санкцій, Apple закрила облікові записи розробників та пов’язані з ними застосунки. Відтепер застосунок неможливо завантажити з будь-якого App Store, незалежно від місця перебування людини. Користувачі, котрі вже завантажили ці застосунки, можуть користуватися ними без обмеження», — пояснили у компанії.

У понеділок уряд Великобританії прийняв нові санкції проти російських олігархів. Ці санкції було введено у відповідь на псевдореферендуми, які Російська Федерація провела на окупованих територіях України. Санкції поширюються на 23 керівників «Газпромбанку» – російського банку, пов’язаного з VK.

На початку тиждня з AppStore зникли усі застосунки, які розвиває VK. Серед них: «ВКонтакте», пошта Mail.ru, Хмарне сховище Mail.ru, VK Музика, VK Кліпи.    

Джерело: Економічна правда

Стежте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
1 Комментарий
Старі
Нові Популярні
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі
trackback
Застосунки "ВКонтакті" повернулися в App Store - SEO Ukraine
1 рік назад

[…] поштовий додаток Mail.ru та інші програми було видалено з App Store близько місяця тому. Такому рішенню сприяли […]