Застосунок ChatGPT з'явився на Android
MOBILE Новини

Застосунок ChatGPT з’явився на Android

Застосунок ChatGPT для Android з’явився у магазині Google Play. OpenAI відзначила у своєму твіті, що програма поки що доступна для завантаження у США, Індії, Бангладеші та Бразилії. Наступного тижня компанія планує розширити перелік країн.

Інтерфейс програми для Android практично не відрізняється від версії для iOS. Користувачі Android можуть спілкуватись зі штучним інтелектом – ставити запитання та отримувати відповіді. Окрім того, є можливість робити голосові запити, синхронізувати історію чатів між пристроями та експортувати дані. На сторінці в Play Store програму описують таким чином:

 «Останні досягнення OpenAI на кінчиках ваших пальців.Ця офіційна безплатна програма синхронізує історію використання з іншими пристроями та містить останні покращення моделі від OpenAI.За допомогою ChatGPT у кишені ви отримаєте:

◉ Миттєві відповіді

◉ Індивідуальні поради

◉ Натхнення для творчості

◉ Професійне введення

◉ Можливості навчання

Приєднуйтесь до мільйонів користувачів і спробуйте програму, яка підкорила світ. Завантажте ChatGPT сьогодні».

На сторінці застосунку також вказана можливість вбудованих платежів. Це дозволяє зробити припущення стосовно того, що застосунок для Android, як і програма для iOS, буде доповнено платною версією. Передплатники ChatGPT Plus (платної версії ChatGPT) мають пріоритетний доступ до нових функцій та отримують відповіді на свої запитання без затримок.

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі