ChatGPT зможе бронювати квитки та замовляти продукти
Новини Сервіси / Інструменти Статьи

ChatGPT зможе бронювати квитки та замовляти продукти

Раніше ChatGPT обмежувався лише навчальними даними та користувався інформацією, яка була актуальна до 2021 року. Відтепер завдяки новим плагінам чатбот зможе взаємодіяти зі сторонніми вебсторінками.

Зі слів OpenAI, сторонні служби стануть «очима та вухами» чатбота.

Демонстрація нової навички ChatGPT проходила наступним чином: чатботу потрібно було знайти рецепт та замовити необхідні інгредієнти за допомогою сервісу доставлення Instacart. Перелік продуктів було автоматично завантажено чатботом та користувача було переспрямовано на сайт для завершення замовлення.

Наразі ChatGPT використовує 11 плагінів для зовнішніх сайтів. Зокрема сервіси для бронювання квитків Expedia, бронювання ресторанів OpenTable та сервіс з пошуку авіаквитків, готелів, оренди автомобілів, пошуку турпакетів і круїзів Kayak. З повним переліком сайтів можна ознайомитись тут. OpenAI також надає і деякі власні плагіни — один для інтерпретації коду та один під назвою «Browsing», завдяки якому ChatGPT може отримувати інформацію з інтернету.

Цікавим є те, що для користувача став доступним список джерел, який використовується AI при написанні відповіді.

Ця експериментальна функція дуже нагадує Bing від Microsoft, і має спеціальну технологію, яка передає інформацію GPT-4 (мовна модель, що лежить в основі ChatGPT) з інтернету. Однак дії плагіна OpenAI не обмежуються отриманням інформації, актуальної на теперішній час. Згідно з документацією компанії, чатботу дозволено підключатися до API та «виконувати дії від імені користувача».

Завдяки цьому система може стати значно потужнішою – з Bing ви можете спланувати свою подорож, але ChatGPT може ще й подбати про бронювання квитків та номеру в готелі.  

Відтоді, коли ChatGPT почне діяти від імені користувача, кількість проблем с безпекою даних стане значно більше. Експеримент OpenAI з GPT-4 дещо стривожив експертів з кібербезпеки. У цьому експерименті чатбот за вказівкою тестувальника створив інструкцію, завдяки якій якому вдалося успішно завершити тест CAPTCHA та найняти працівника з TaskRabbit.

Команда OpenAI наголошує на тому, що вже впровадила декілька заходів безпеки задля того, щоб уникнути загроз, які могли б бути створені цими плагінами. Один з заходів полягає у тому, що плагіни доступні тільки для дуже невеликої кількості розробників та користувачів ChatGPT Plus.

Список очікування доступний для усіх охочих випробувати оновлення.

Джерело: The Verge

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі