Google: боротьба з вебспамом у 2022 році
GOOGLE SEO Новини

Google: боротьба з вебспамом у 2022 році

Google розповів про боротьбу з вебспамом у минулому 2022 році.

Звітом зафіксовано, що торік у порівнянні з 2021 роком було виявлено у 5 разів більше спам-сайтів. У 200 разів зросла кількість виявлених спам-сайтів у порівнянні з моментом першого запуску нової технології боротьби зі спамом, яка була заснована на базі штучного інтелекту. Завдяки цій технології більш ніж 99% відвідувань пошуку не містять спаму.

Статистика виявлення пошукового спаму та зламаних сайтів також демонструє добрі результати – компанії вдалося покращити ці показники більш ніж у 5 разів у першому випадку та в 10 разів у другому. Таких показників вдалося досягти завдяки навчанню SpamBrain пошуку сайтів, що створюють спам-посилання, а також сайтів, створених для передачі цих посилань на інші сайти.

Технологія SpamBrain також відіграє значну роль у виявленні спаму під час пошукового сканування. Відтепер Google здатний визначати спам при першому відвідуванні сторінки та залишати її непроіндексованою. Це дозволяє ефективніше використовувати ресурси для індексації корисних сторінок.

Не тільки боротьба зі спамом допомагає Google підвищити безпеку користувачів в Інтернеті. Компанією також було також впроваджено нові антишахрайські рішення. У 2022 році ці рішення було вперше адаптовано для всіх мов. У порівнянні з 2021 роком кількість кліків на шахрайських сайтах зменшились на 50%.

«Ми постійно працюємо над виявленням та видаленням спаму, щоб надати користувачам можливість знаходити найбільш корисний контент за допомогою пошуку. Це було б неможливо зробити поодинці. Дякуємо вам за створення корисного контенту, функціональних вебсайтів для користувачів, а також за відгуки та своєчасні звіти стосовно спаму та зловживань», – йдеться у звіті Google.

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі