Google: найпопулярніші запити українців у 2023 році
GOOGLE Новини

Google: найпопулярніші запити українців у 2023 році

Google оприлюднив добірку найпопулярніших запитів в Україні за 2023 рік. Завдяки цьому аналізу можна дізнатися, чим цікавились українці протягом останнього року.

На першому місці за популярністю був запит «Карта повітряних тривог», на другому — «графік відключення світла», третє місце зайняв запит «Пригожин». Також серед трендових запитів були «Deep State», «Ізраїль» і «Каховська ГЕС».

У рейтингу найпопулярніших за кількістю пошукових запитів персон лідує міністр оборони України Рустем Умєров. Українці такиж активно шукали інформацію щодо таких осіб, як Спартак Суббота, Олександр Усик, Кирило Буданов і Ірина Фаріон.

Серед людей, які померли у 2023 році («Пішли назавжди»), крім Пригожина, шукали інформацію про Ніну Матвієнко й Дениса Монастирського.

У категорії «Фільми» найбільший інтерес викликали «Оппенгеймер», «Аватар 2: Шлях води», українська анімація «Мавка», «Барбі» і «Люксембург, Люксембург». Також в топ-10 увійшов російський фільм «Чебурашка».

«Венздей» став лідером серед телевізійних серіалів. Популярними серіалами також були «Гарний лікар», «Будиночок на щастя», «Відьмак», «Криваві квіти» й «Зимородок». Російський серіал «Слово пацайна» посів сьому сходинку рейтингу.

У категорії «Покупка року» лідером є запит щодо місць продажу калію йодиду. Люди також активно шукали генератори, онлайн-квитки на «Укрзалізницю», нові моделі iPhone і повербанки.

Українських користувачів також цікавила інформація про гепатит А, HAMAS та РЕБ. Багато людей робили запити стосовно тлумачення слів «Редан», «Макеба» і «ІПСО».

Найбільш популярними запитами у 2022 році в українському Google були: «Карта повітряних тривог», «новини України» і «єДопомога». Також до першої десятки входили запити, такі як «мапа України», «байрактар» і новий сезон телешоу «Холостяк».

Джерело: The Village

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі