Google впровадив санкції за зловживання репутацією сайту
GOOGLE SEO

Google впровадив санкції за зловживання репутацією сайту

Google розпочав застосовувати санкції проти сайтів за «зловживання репутацією». Site Reputation Abuse стало частиною нової політики, оголошеної у березні. Основна мета полягає в боротьбі зі спамом і покращенні якості контенту на авторитетних ресурсах для забезпечення об’єктивного ранжування в пошукових системах.

Згідно з повідомленням Seroundtable, з 5 травня цей оновлений підхід почав діяти. Відзначається, що від цієї політики постраждали такі авторитетні західні видання, як CNN, USA Today, LA Times, Fortune, Daily Mail, Outlook India, TimesUnion, PostandCourier і SFGATE. Google застосував до них ручні санкції.

Денні Салліван з Google повідомив, що наразі застосовуються лише ручні заходи щодо авторитетних сайтів, які «зловживають репутацією». Алгоритмічна складова ще не активована.

Вебмайстри також підтвердили факт застосування ручних санкцій. Один з фахівців відзначив випадок, коли його сайт отримав санкції через розділ, присвячений просуванню брендів. Додавання атрибута nofollow не допомогло уникнути цих заходів впливу від Google.

Експерт з SEO Гленн Гейб зауважив, що сторінки CNN і Fortune, які раніше займали високі позиції за запитом «промокоди Uber», тепер зникли з видачі.

Також з результатів пошуку зникли сторінки з «паразитними» (Parasite SEO) каталогами з сайтів Outlook India, TimesUnion, PostandCourier і SFGATE, які раніше також високо ранжувалися. Авторитетні ресурси, які отримали санкції, вже розпочали видалення розділів з купонами й промокодами.

За інтерпретацією Google, «зловживання репутацією сайту» полягає в публікації сторонніх сторінок на сайті без контролю чи участі його власника. Ці дії спрямовані на маніпуляцію позиціями в результатах пошуку та використання факторів ранжування в особистих інтересах.

Google рекомендує сайтам, на яких виявлено порушення, виключити сторонній контент з індексування Google Пошуку.

Джерело: Seroundtable

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі