Українці можуть завантажити ChatGPT в App Store
MOBILE Новини Сервіси / Інструменти

Українці можуть завантажити ChatGPT в App Store

Офіційний застосунок для чатбота OpenAI ChatGPT доступний для завантаження в App Store у 152 країнах та регіонах. Відтепер й в Україні.

До цієї миті існувало декілька неофіційних програм, які дозволяли співпрацювати з чатботом через застосунок на смартфоні. Але офіційно українці могли користуватися виключно вебверсією ChatGPT.

Кілька тижнів тому OpenAI запустила iOS-застосунок для чатботу у США. Згодом можливість використовувати застосунок з’явилась у користувачів ще 40 країн, серед яких є Україна.

Принцип роботи чатботу у застосунку такий же, як і у вебверсії. Користувач вводить питання, а ChatGPT надає відповідь.

Програма дозволяє робити голосові запити, але сам чатбот може поки що відповідати лише текстом. Застосунок також синхронізує текстові розмови на різних пристроях.

Існує також платна версія ChatGPT Plus. За за $19,99 на місяць користувачі отримують доступ до останньої версії великої мовної моделі OpenAI GPT-4. Перевагами платної версії також є швидший час відповіді та попередній перегляд нових функцій.

OpenAI наразі працює над розширенням. Компанія рекомендує користувачам, у чиїх країнам ще не з’явився застосунок з чатботом, час від часу перевіряти доступність програми в App Store. За деякий час OpenAI планує створити застосунок для Android.

Джерело: ITC

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі