ASO MOBILE Новини

ASO Busters — нове ASO & User Acquisition ком’юніті в Discord від RadASO

Лідер у сфері маркетингу мобільних застосунків RadASO оголошує про створення спільноти ASO Busters на платформі Discord для фахівців з ASO та User Acquisition.

“Ми з радістю анонсуємо старт нового проєкту від RadASO – спільноти ASO Busters на платформі Discord. Ця ініціатива призначена для сприяння обміну досвідом та знаннями серед фахівців з оптимізації магазинів застосунків (ASO) та залучення користувачів (User Acquisition)”, — зазначають в RadASO.

Заснована командою RadASO, ASO Busters створена для інсайдерських обговорень, обміну інсайтами та співпраці у галузі ASO та User Acquisition. Загалом у спільноті створені канали для обговорень щодо App Store, Google Play, Visual ASO, ASA, UAC, Facebook, Tiktok.

Учасники ком’юніті мають можливість обговорювати актуальні теми, ділитися власними успіхами та знахідками, а також отримувати корисні поради від провідних експертів галузі.

Мова спілкування — англійська, що робить спільноту доступною для фахівців з усього світу. ASO Busters запрошує долучатись усіх охочих до розвитку цієї індустрії задля якісного просування мобільних застосунків.

ASO Busters запрошує долучатись усіх охочих до розвитку цієї індустрії задля якісного просування мобільних застосунків. Всі учасники спільноти можуть отримати знижку 10% на інструмент для аналітики Asolytics за спеціальним промокодом (який доступний в спільноті).

3.7 3 votes
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі