В американському App Store можна буде здійснювати покупки поза межами магазину
ASO MOBILE Новини

В американському App Store можна буде здійснювати покупки поза межами магазину

Apple змінила правила для розробників із США в App Store. Відтепер американські розробники зможуть пропонувати користувачам альтернативні способи оплати для здійснення покупок у застосунках.

Приводом для змін у політиці Apple стало відхилення апеляції, яку компанія подавала до Верховного суду США. Апеляцією Apple намагалася скасувати рішення суду нижчої інстанції, за яким компанія зобов’язувалась надати розробникам дозвіл на використання інших способів оплати. Зміни стосуються лише застосунків для iOS та iPadOS в американських магазинах. Разом з тим розробники й надалі повинні сплачувати Apple комісію за усі покупки, включаючи ті, що були здійснено за межами App Store

Отже, навіть приймаючи нові правила, Apple не збирається втрачати контроль над платежами. На сторінці підтримки йдеться про обов’язок розробників в індивідуальному порядку отримувати дозвіл від компанії на розміщення посилання на зовнішній ресурс оплати у середині застосунку. Окрім цього, Apple розробила правила щодо того, яким самим чином інформація про можливість здійснення оплати альтернативним шляхом повинна бути вказана у застосунку. Інформація може бути показана у застосунку всього один раз і лише в «одному, спеціально відведеному місці». Розробникам забороняється використовувати спливні вікна з метою інформування користувача про можливість проведення платежу іншим способом. Опис застосунку в App Store також не повинен містити такі відомості.

Комісія за продажі, які було здійснено за межами App Store, складатиме 12% для розробників, які є частиною програми малого бізнесу, і 27% для великих розробників.

Джерело: ITC

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі