Apple легалізує емулятори ігор в App Store та впроваджує деякі інші оновлення для застосунків
ASO MOBILE Новини Сервіси / Інструменти

Apple легалізує емулятори ігор в App Store та впроваджує деякі інші оновлення для застосунків

Apple вирішила пом’якшити обмеження в App Store. Це відкриває нові можливості для емуляторів ретро-ігор. Відтепер вони зможуть з’явитись в магазині застосунків Apple. Компанія наголосила, що пропонувати користувачам можна буде тільки законні ігри. Розміщення піратського контенту заборонено.

Емулятори ретро-консолей, які вже є на Android, зможуть з’явитись на IOS. Раніше Apple забороняла розміщення таких програм, тому власники iPhone були змушені шукати обхідні шляхи. Одним з таких шляхів було використання джейлбрейк. Apple має намір таким чином послабити вплив дозволених у ЄС сторонніх магазинів програм, які також можуть пропонувати емулятори.

Компанія також внесла деякі зміни в правила для «суперзастосунків». Згідно з цими правилами, мініігри та мініпрограми в таких застосунках повинні використовувати HTML5. Таке рішення може бути реакцією на антимонопольний позов у США, де компанію звинувачують у спробах обмежити хмарні застосунки та суперзастосунки. Раніше Apple відкрила доступ потоковим сервісам в App Store – таким як Xbox Cloud Gaming та GeForce No.

Компанія враховує і тиск Європейської комісії. Нещодавно вона дозволила програмам для потокового відтворення музики в Європейському Союзі включати посилання на сторонні покупки та інформацію про ціни. Розробникам також дозволено запитувати у користувачів їхню електронну адресу для надання пропозицій щодо послуг та їхньої оплати.

Джерело: The Verge

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі