Google видалить дані про користувацьку активність у браузері Chrome
GOOGLE

Google видалить дані про користувацьку активність у браузері Chrome

В Google відбудеться масштабне видалення записів про дії користувачів у браузері Chrome в Інтернеті. У 2020 році компанію було звинувачено в несанкціонованому відстеженні даних користувачів, які використовують режим «інкогніто» у Chrome. З цього приводу до суду було подано колективний позов. Рішення з боку Google про видалення даних є відповіддю на позов.

Представник Google Хосе Кастанеда зазначив, що збереження користувацьких даних у режимі «інкогніто» завжди відбувалось без прив’язки до певного користувача.

Компанія планує внести зміни у політику розкриття інформації. Це потрібно для того, щоб пояснити користувачам, яким чином збираються дані та яка активність фіксується вебсайтами при використанні режиму приватного перегляду. Google також планує надати користувачам можливість блокування сторонніх файлів cookie протягом п’яти років.

Позивачі розраховували отримати 5 мільярдів доларів як компенсацію за збитки. Проте суд не задовольнив цю вимогу. Наразі користувачі можуть подавати до суду індивідуальні скарги на Google. Такі судові процеси вже розпочали близько 50 осіб.

Джерело: Bloomberg

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі