OpenAI дозволила користуватись ChatGPT без реєстрації
MOBILE Новини Сервіси / Інструменти

OpenAI дозволила користуватись ChatGPT без реєстрації

З 3 квітня можна користуватись чат-ботом ChatGPT без реєстрації. Про це OpenAI звітує на своєму сайті. 1 квітня компанія поступово почала надавати доступ до функцій сервісу користувачам без авторизації. Це дозволить більшій аудиторії випробувати переваги штучного інтелекту.

Таке рішення потребує від OpenAI прийняття додаткових заходів захисту. Тому компанія розширить набір користувацьких запитів, що підпадають під блокування.

Варто зазначити, що безплатна версія чат-бота, яка доступна користувачам без реєстрації, не має доступу до Інтернету, тому його «база знань» обмежена.

Наявність облікового запису надає користувачам більш переваг: можна зберігати попередні чати, ділитися ними, надсилати чат-боту голові повідомлення та використовувати спеціальні інструкції.

Реліз ChatGPT відбувся 3 листопада 2022 року. Вже в лютому 2023 року застосунок ChatGPT здобув звання найуспішнішого застосунку за всю історію. Дані OpenAI свідчать про те що, застосунок щотижнево використовують до 100 млн людей в 185 країнах світу.

Джерело: блог OpenAI

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі