Telegram обмежить доступ до деяких каналів користувачам Iphone в Україні
MOBILE Новини

Telegram обмежить доступ до деяких каналів користувачам iPhone в Україні

Найближчим часом Telegram може обмежити для українських користувачів доступ до каналів з проросійською пропагандою.

Зі слів Павла Дурова, це пов’язано з вимогами з боку Apple, які компанія не може ігнорувати. Зміни стосуються виключно користувачів iPhone, чий обліковий запис у Telegram прив’язано до української SIM-карти.

Засновник месенджера розповідає, що у лютому 2022 року він вже пропонував обмежити Telegram-канали в Україні та Росії, тому що вони використовувались для військової пропаганди. Але багато користувачів месенджера виступили проти такого нововведення.  Для них було важливим мати вільний доступ до інформації – навіть у тому випадку, коли вона не є об’єктивною.

Павел Дуров запевняє, що продовжував би й надалі виконувати побажання користувачів, надаючи доступ до інформації без цензури. Проте наразі це більш не є можливим.

Центр протидії дезінформації спільно зі Службою безпеки України раніше оприлюднили перелік проросійських каналів. Відомостей щодо того, чи буде цей перелік оновлюватись, поки що немає.

Стосовно каналів, яки збирають інформацію для цільових ударів та поширюють інформацію  із закликами до насильства, Дуров висловлюється категорично. Він не хоче, щоб Telegram виконував функції інструмента для насильства та закликає користувачів повідомляти про такі облікові записи та чат-боти.

Слідкуйте за нами Telegram

3 2 votes
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі