Google завершив перехід на mobile-first індексацію
GOOGLE Новини Сервіси / Інструменти Статьи

Google завершив перехід на mobile-first індексацію

Google офіційно завершив  перехід на mobile-first індексацію.

У блозі Google Search Central з’явився допис:

«Дякуємо власникам сайтів, SEO-фахівцям, веброзробникам, дизайнерам та всім, хто працює над вебсайтами, за те, що допомогли зробити мобільну мережу успішною!»

Відтепер інформація про пошуковий краулер на сторінці налаштувань у Search Console буде недоступною. Усі сайти, які працюють на мобільних пристроях, тепер скануються за допомогою мобільного сканеру. То ж ця інформація більше не буде потрібна.

Google звітує про деяку кількість сайтів, які взагалі не відтворюються на мобільних пристроях. Вони не завантажуються на смартфонах та Google продовжить намагатися їх індексувати за допомогою застарілого Googlebot для десктопів. 

Про майбутній перехід на mobile-first індексацію стало відомо ще у листопаді 2016 року. З липня 2019 року цей тип індексації за замовчуванням використовується для всіх нових сайтів.

Google планував переведення всіх сайтів на новий тип індексації у вересні 2020 року. Потім це завдання було відкладено до березня 2021 року. Проаналізувавши ще не перенесені сайти, компанія з’ясувала, що багато з них з тих чи інших технічних причин ще не готові до такого переходу.

Враховуючи ці складнощі, компанія утрималася від ще одного перенесення термінів та залишила дату дедлайну відкритою.

У травні цього року Джон Мюллер повідомив про переведення останньої групи сайтів на mobile‑first індексацію. Тепер ця інформація офіційно підтверджена Google.

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі