SGE від Google відтепер створює зображення та чернетки
GOOGLE SEO Новини Сервіси / Інструменти

SGE від Google відтепер створює зображення та чернетки

В експериментальну версію пошуку Google – SGE (Search Generative Experience) – додали можливість створення зображень за допомогою генеративного штучного інтелекту.

Наприклад, користувач бажає створити листівку для друга, який любить готувати та чия улюблена тварина – капібара. Задля цього у пошуковому рядку потрібно написати: «Намалюй капібару у кухарському ковпаку, яка готує сніданок». SGE згенерує до 4 різних зображення у цій тематиці.

При натисканні на зображення з’явиться його опис, в основі якого знаходиться розширений штучним інтелектом  початковий запит користувача. Наприклад, там може значитися: «фотореалістичне зображення капібари в кухарському ковпаку, яка в лісі готує на сніданок смажений бекон». Цей опис можна редагувати, щоб довести зображення до бажаного ідеалу.

Ця функція є також в інтерфейсі Google Images. При пошуку різних зображень для натхнення, SGE буде пропонувати можливість згенерувати щось нове за допомогою штучного інтелекту.

Кожне нове зображення створене таким чином буде позначено спеціальним маркуванням та водяними знаками. Ці позначки вказуватимуть на те, що автором зображення є штучний інтелект.

SGE також пропонує створювати чернетки для майбутніх листів, есе та статей. Штучному інтелекту, наприклад, можна дати завдання написати листа своєму підряднику. Потім є можливість експортувати цей лист в Google Docs чи Gmail, відредагувати його та додати особисті деталі. 

Поки що функція генерація зображень доступна тільки англійською мовою для мешканців США, які приєдналися  до експерименту SGE через Search Labs.

Джерело: Блог Google

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі