Telegram додав функцію створення відеоповідомлень з автознищенням
MOBILE Новини Сервіси / Інструменти

Telegram додав функцію створення відеоповідомлень з автознищенням

Telegram оновив застосунки до версії 10.6. Нова версія містить ряд поліпшень у функціоналі голосових та відеоповідомлень.

Тепер під час створення голосового повідомлення можна скористатися функцією паузи. Процес можна призупинити у будь-який момент, а потім продовжити та відправити повідомлення. Для цього потрібно свайпнути вгору від іконки з мікрофоном і натиснути кнопку паузи.

Для продовження запису потрібно знов натиснути на значок мікрофона.

Раніше стали доступними одноразові голосові повідомлення. Наразі цю функцію було реалізовано і для відеоповідомлень. Для створення самознищувального відеоповідомлення потрібно під час запису свайпнути вгору і натиснути кнопку з цифрою 1:

Таке повідомлення зникне після перегляду отримувачем. Прев’ю повідомлення також буде приховане як у стрічці отримувача, так і в стрічці відправника.

Нагадаємо, що у грудні Telegram впровадив поліпшення для дзвінків – новий яскравий дизайн та економію енергії пристрою. Було реалізовано найбільше в історії оновлення платформи для створення ботів. Також з’явився візуальний ефект розчинення повідомлень при їх видаленні.

Джерело: Telegram Info

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі