В Google Chrome з'являться нові функції на базі штучного інтелекту
GOOGLE Новини Сервіси / Інструменти

В Google Chrome з’являться нові функції на базі штучного інтелекту

Google показав, як буде виглядати нова версія браузера Chrome з функціями генеративного штучного інтелекту. В браузері з’являться наступні функції:

Розумна організація вкладок. Браузер автоматично згрупує відкриті вебсторінки в залежності від їх змісту. Для активації цієї функції потрібно клацнути по вкладці правою кнопкою миші та обрати Organize Similar Tabs. Chrome запропонує впорядкувати відкриті сторінки за темами.

Надання назв папкам після здійсненного угрупування полегшить пошук вкладок.  Згенерувати назви також допоможе Chrome.

Створення персоналізованого інтерфейсу за допомогою AI. Користувач обирає на свій смак стиль, настрій та основний колір. AI генерує декілька варіантів оформлення, які базуються на цих критеріях.

Для цього у бічній панелі потрібно обрати «Налаштувати Chrome» -> «Змінити тему» -> «Створити за допомогою штучного інтелекту».

Генерація тексту. З наступного місяця за допомогою  Chrome можна буде згенерувати текст для будь-якого сайту. Натисканням на текстове поле інтернет-сторінки можна буде активувати інструмент Help me write. Цей інструмент допоможе скласти будь-який текст – наприклад, повідомлення для форуму чи звернення у підтримку. При складанні тексту штучний інтелект враховуватиме критерії заданої користувачем довжини повідомлення та його тональності.

Інструменти будуть доступні в версії Chrome M121 для Windows і macOS. Мешканці США зможуть першими скористатися новими перевагами браузера. Для активації нових функцій потрібно перейти у налаштуваннях браузера до розділу «Експериментальний AI».

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі