threads
Новини Сервіси / Інструменти

Threads — нова соціальна мережа від Meta, яка викликала обурення у керівництва Twitter

5 липня Meta запустила застосунок нової соціальної мережі – Threads. Через 5 днів існування застосунку його аудиторія вже перевищувала 70 млн осіб. З такими показниками Threads б’є рекорд ChatGPT, який до цієї миті мав звання одного з найбільш швидко наростальних продуктів на ринку IT.

Авторизуватися у соцмережі можна за допомогою наявного акаунту в Instagram. Користувачам не потрібно починати просування свого акаунту з нуля. Threads надає можливість авторам контенту зберегти при собі у новій соцмережі усіх підписників з Instagram.

Meta позиціює свою нову мережу як «Instagram для тексту‎». Фактично ж цей сервіс дублює функції Twitter. Припускається, що Meta таким чином намагається скористуватися проблемами Twitter, які виникли після придбання соцмережі Ілоном Маском. Коли право власності перейшло до Ілона Маска, у Twitter відбувся ряд оновлень, які не сподобались користувачам сервісу та вони почали шукати альтернативу.

Юрист Twitter Алекс Спіро вже надіслав листа директору материнської компанії Facebook Марку Цукербергу. У цьому листі він звинувачує Meta у замаху на інтелектуальну власність Twitter. Зі слів Спіро, Meta найняла на роботу колишніх співробітників Twitter, які розкрили комерційні тайни сервісу. Проте Meta спростовую цю інформацію. Спіро попередив, що Twitter залишає за собою право звернутися до суду.  

Слідкуйте за нами Telegram

5 1 vote
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі