Новини Сервіси / Інструменти Статьи

Вперше темна тема в СRM: як KeyCRM береже ваші очі

Українська CRM — KeyCRM першою на ринку CRМ випустила темну тему інтерфейсу своєї системи. Дізнаємося, як це допомагає в блекаут підприємництву.

Блекаут став справжнім випробуванням для бізнеса – де швидко знайти генератор, як перелаштувати Інтернет на провайдера, який ще працює, коли дзвонити команді та чи можна взагалі їй подзвонити… Окремий челендж – робота в темноті. Очі втомлюються швидко, а ноутбук сідає коли трошки підкрутиш яскравість. 

Українська CRM-система KeyCRM – перша CRM на ринку, яка не тільки відчуває цю проблему, але й працює над її рішенням.

Сьогодні в KeyCRM з’явилось просте, але таке дієве оновлення – темна тема інтерфейсу (так, як у Google чи в вашому Mакбуці :)).

Проводьте клієнтів по канбану, робіть замітки в картці покупця, ставте таски на колег та організовуйте бізнес-процеси навіть з телефону. До речі, мобільна версія CRM теж має новий, темний вигляд.

Як підключити темну тему в CRM?

Підключити темну тему можна в один клік, самостійно обираючи зручний час. Багато хто працює поза графіком, і в KeyCRM це розуміють.

Тепер працювати над обробкою замовлень буде легше, а вести переписку з клієнтами можна, як і раніше в одному вікні, де нічого не загубиться.

Головне про KeyCRM

KeyCRM продовжує динамічно розвиватись на ринку українського підприємництва та робити кращий сервіс як для ecommerce (продажі на власних сайтах, маркетплейсах, лендінгах, Instagram-магазинах), так і для послуг (CRM для салонів краси, стоматології, юридичних компаній та ін.).

Агрегатор менеджерів Viber, Telegram, Instagram. Вбудовані інтеграції служб доставки. Фінансовий облік та аналітика. Швидке налаштування за 15 хвилин без програмістів. А ще уважна підтримка та готові інструкції майже до кожного вашого кроку.

Ще не переїхали з російського софту та шукаєте альтернативу Бітрікс чи заміну AmoCRM? 

Спробуйте KeyCRM вже сьогодні. Перші 30 днів – безкоштовно.

Слідкуйте за нами Telegram

5 2 votes
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі