Застосунки "ВКонтакті" повернулися в App Store
MOBILE Новини

Застосунки «ВКонтакті» повернулися в App Store

В App Store знов з’явилась можливість завантажувати застосунки, створені російською групою «ВКонтакті». Apple вважає доведеним, що компанія «ВКонтакті» не належить і не контролюється юридичною особою, яка перебуває під санкціями.

Застосунок соціальної мережі «ВКонтакті», поштовий додаток Mail.ru та інші програми було видалено з App Store близько місяця тому. Такому рішенню сприяли санкції Великої Британії щодо фінансових установ, які володіють російською фірмою.

«Перед видаленням застосунків з App Store компанія Apple відправила розробникам кілька листів з проханням надати документацію з підтвердженням того, що вони не порушують санкції Великобританії. Після того, як застосунки зникли з App Store, розробники все ж надали необхідну інформацію. Надані документи підтверджують, що контрольний пакет акцій не належить або не контролюється особою, яка перебуває під санкціями. Після цього програми знову з’явились в App Store» — так пояснив ситуацію представник Apple Пітер Аджемян в електронному листі для видання The Verge.

Минулого року Росія вимагала у Apple постачання iPhone з переліком додатків російського виробництва, які повинні бути присутніми у смартфоні. У лютому Apple припинила продаж своєї продукції у країні. Це сталося у відповідь на вторгнення Росії в Україну.

Через санкції, які накладено на кілька російських банків, російські користувачі також більше не можуть оплачувати покупки за допомогою Apple Pay.

Стежте за нами Telegram

0 0 votes
Рейтинг статьи
Підписатися
На
guest
0 комментариев
Міжтекстові відгуки
Переглянути всі коментарі